Fundacja

Z każdego metra zakupionej przez Państwa liny przekazujemy niewielką część na spełnianie dziecięcych marzeń.

Już kilka lat temu rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją "Dziecięca Fantazja", której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Dzięki Państwa zaufaniu, co roku udaje nam się przekazać wystarczająco dużo by kilkanaścioro dzieci mogło cieszyć się z darów fundacji.

Chcielibyśmy Państwu w imieniu tych wszystkich dzieci serdecznie podziękować, bo te spełnione marzenia są wynikiem zaufania jakim nas Państwo obdarzyli.

Dla większości dzieci, dzieciństwo to pierwszy, wyjątkowy i niepowtarzalny okres w życiu. Dla dzieci nieuleczalnie chorych, dzieciństwo to wszystko, czego w życiu doświadczą. Los bezwzględnie pozbawia je szansy wkroczenia w świat dorosłości. Dzieci te dzielnie zmagają się ze swoją chorobą i  walczą o każdy dzień życia. Częstokroć pozbawione przyjemności takich jak, jazda na rowerze, wspinanie się po drzewach, gra w  piłkę czy w chowanego, mają nadzieję, że ich marzenia, kiedyś się spełnią.

Każde spełnione marzenie, to ciepłe wspomnienie, które ma szansę złagodzić codzienne zmagania z bolesną rzeczywistością, która dla chorego dziecka związana jest z cierpieniem, łzami i nieustanną drogą pomiędzy domem, a szpitalem. Fundacja odpowiada na zgłoszenia nadsyłane bezpośrednio przez same dzieci, ale również przekazane przez ich rodziców lub opiekunów medycznych. Mamy nadzieję, że naszą codzienną pracą przyczyniamy się do ich spełnienia. Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non profit, która status Organizacji Pożytku Publicznego uzyskała w roku 2004 i na którą można przekazywać corocznie 1% swoich podatków, do czego z całego serca zachęcamy.

 

Oto kilka relacji z takich wydarzeń:

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt