Zaciskane

Do produkcji wykorzystujemy tuleje cylindryczne (druty z końca liny wystają poza tuleję) oraz tuleje stożkowe (koniec liny schowany w tulei). Tuleje stożkowe wykorzystywane są wszędzie tam gdzie wystające druty są zagrożeniem ukłucia i skaleczenia hakowego lub tam gdzie ryzyko uszkodzenia podnoszonego ładunku przez wystające druty jest zbyt duże i może spowodować wysokie straty. My zdecydowanie polecamy tuleje stożkowe i ze względu na prawidłowe dobranie tulei, które posiadają wymagane przez normę otwory rewizyjne, zapewniamy 100% bezpieczeństwo takiego rozwiązania. Tuleje aluminiowe w wielu aplikacjach doskonale potrafią zastapić zawiesia typu Flemish Eye, przy znacznie niższym koszcie produkcji.

Ponieważ zawiesia są produkowane na podstawie otrzymanych zamówień możemy dostosować każde zawiesie do indywidualnych wymagań czyli z odpowiedniej wielkości ogniwem, również na duże haki nośne suwnic i żurawi, z powiększoną lub pomniejszoną pętlą, kauszą dopasowaną do określonego mocowania, zakończone osprzętem ułatwiającym Państwu podnoszenie określonych ładunków. Nie jesteśmy firmą handlową więc wyprodukujemy to, co w 100% spełni Państwa oczekiwania.

Przykładowe dopuszczalne obciążenia robocze zawiesi zaciskanych tulejami aluminiowymi wykonanych z lin standardowych z rdzeniami organicznymi:

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt