O nas

Nasza firma to ludzie

dla których liny to nie tylko wiązki stalowych drutów, zawiesia to nie zwisające z haka cięgna, a osprzęt to nie kawałki odlewów w narzędziowych skrzynkach. 
Dla nas to produkty, o których chcemy wiedzieć wszystko, a poprzez stały serwis doskonalić je dla Państwa każdego dnia.

Od kilkunastu lat zdobywamy zaufanie klientów bazując na naszej ogromnej wiedzy i biznesowej uczciwości. Nawet najdrobniejsze potknięcia były dla nas kolejnymi stopniami do doskonalenia. Ciężką pracą każdego dnia zdobyliśmy ogromną wiarygodność i zbudowaliśmy wyjątkową markę, których nie można nigdzie kupić. Nasz zespół to nie tylko doświadczeni pracownicy, ale ludzie którzy kochają to co robią. 

To wszystko sprawia, że klientów traktujemy jak przyjaciół, którzy mogą liczyć zawsze na naszą pomoc i którym nasza praca powinna gwarantować komfort i bezpieczeństwo, wtedy kiedy tego potrzebują. Z tego powodu na naszym magazynie nieustannie pojawiają się  nowe nietypowe liny do suwnic, żurawi, dźwigów i wciągarek, a także przeciągarek wagonowych, podnośników samochodowych, holowników, parków linowych i odciągów masztów telekomunikacyjnych. Unowocześniamy nasze prasy i kupujemy nowe kopyta do zaciskania oraz maszyny, produkujemy coraz lepsze i bezpieczniejsze zawiesia, udoskonalamy techniki zaplatania i badamy gotowe wyroby, by produkty oznaczone naszą marką spełniały najbardziej wyrafinowane wymagania i by kojarzyły się zawsze z doskonałością. Wiemy, że czasu nie można cofnąć i nie można kupić, więc dostawy w całej Polsce realizujemy bez opóźnień. 

Nie chcemy być bezduszną korporacją i nieustannie gonić za liczbą klientów, ale skupiamy się na potrzebach naszych partnerów. Jeśli chcą Państwo poznać nasz zespół, przekonać się jak pracujemy i co nas tak wyróżnia, potrzebują fachowej pomocy lub porady, czekamy na kontakt i zapraszamy. Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt