Nierdzewne - kwasoodporne

Zawiesia łańcuchowe ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych 1.4404, 1.4571, 1.4462 lub najwyższej jakości stali CROMOX, wykorzystywane są w miejscach agresywnego środowiska, a więc znacznego narażenia na korozję (przemysł chemiczny, przemysł morski, oczyszczalnie ścieków, energetyka, przemysł obronny) oraz w zakładach przemysłu przetwórczego (przemysł spożywczy). Długowieczność łańcuchów nierdzewnych sprawia, iż chętnie są stosowane przy budowie placów zabaw. Zawiesia nierdzewne są sklasyfikowane jako zawiesia 5 lub 6 klasy. Wyróżnia się zawiesia z systemem składanym mechanicznie typu Connex i zawiesia zgrzewane. Rodzaj stali umożliwia ich zastosowanie w temperaturze do 700oC.

Specjalnym rodzajem zawiesi nierdzewnych są zawiesia zgrzewane do zawieszania pomp zatapialnych stosowanych w stacjach uzdatniania wody, przepompowniach i oczyszczalniach ścieków. Składają się z ogniw nośnych na końcach zawiesia i w określonych odstępach pomiędzy ogniwami głównymi tworząc sekcje o określonej długości, co umożliwia etapowe opuszczanie i podnoszenie pomp.

Wszystkie oferowane elementy kwasoodporne i gotowe zawiesia ze stali nierdzewnych to najwyższa jakość europejskich producentów z największym doświadczeniem i 100% zgodność z obowiązującymi normami zharmonizowanymi.

film o produkcji zawiesi

 

 

Przykładowa tabela DOPUSZCZALNYCH OBCIĄŻEŃ ROBOCZYCH zawiesi nierdzewnych:

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt