Liny

Prawie codziennie mamy styczność z linami stalowymi

w windach, suwnicach, żurawiach, platformach, maszynach budowlanych, odciągach masztów telekomunikacyjnych, podnośnikach samochodowych, na placach zabaw i w parkach linowych oraz zamontowane w balustradach. Życie bez lin byłoby naprawdę trudne. My dostrzegając je jesteśmy dumni, bo czujemy, że dzięki naszej wiedzy coraz więcej z nich dobranych jest poprawnie przez nasz zespół techniczny i perfekcyjnie przygotowanych przez nasz zespół produkcji i serwisu.

Liny Python

Liny Python

W ofercie posiadamy liny PYTHON do wszystkich typów urządzeń podnoszących i ciągnących, również takich producentów jak LIEBHERR, FAUN, PEINER, DEMAG, ABUS, KONE, GEDA, SWF, WOLF i tak nietypowe, że wydaje się, iż można je kupić jedynie u producenta jako część zamienną. Posiadamy wiedzę o prawidłowym doborze lin specjalistycznych i chętnie pomożemy dobrać takie liny zamiennie do lin standardowych konstrukcji. Często mamy wrażenie, że działamy jak forum wymiany doświadczeń, a dzieląc się doświadczeniem naszych partnerów, skutecznie eliminujemy problemy z linami.

Liny standard

Liny standard

Oferujemy liny ogólnego stosowania każdej konstrukcji (T6x7, T6x19, S6x19, T6x37, WS6x31, WS6x36), z rdzeniami organicznymi i stalowymi, przeciwzwite i współzwite, gołe i ocynkowane, suche i smarowane i w każdej klasie wytrzymałości. Przygotowujemy wymagane długości odcinków i wykonujemy niezbędne zakończenia. Wszystkie liny są dopuszczone do stosowania przez inspektorów UDT.

Liny nierdzewne

Liny nierdzewne

Tam gdzie korozja lub warunki higieniczne wymagają zastosowania lin nierdzewnych lub kwasoodpornych mamy w ofercie produkty najwyższej jakości WDI PYTHON, które mogą być stosowane również do urządzeń podlegającym UDT.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt