Wydarzenia

Nowa długofalowa współpraca z Firmą Drumet

15.06.2004

Kontrakty, które europejskie koncerny podpisały pod koniec zeszłego roku na dostawy stali na szybko rozwijający się rynek chiński odbijają się obecnie na europejskich odbiorcach, w tym producentach lin stalowych.

Zbyt duży popyt w stosunku do podaży sprawia, że ceny gwałtownie pną się w górę i wydłużają się terminy realizacji nowych zamówień. Naszym obecnym dostawcom na dzień dzisiejszy trudno potwierdzać dokładne terminy realizacji nowych zamówień na liny, gdyż nie są w stanie zakontraktować wystarczających dostaw walcówki do produkcji drutów. Mamy nadzieję, że zakontraktowane przez nas dostawy gotowych wyrobów pozwolą nam na zapewnienie płynności dostaw i jak najmniejsze skoki cen.

Po negocjacjach dotyczących warunków handlowych stajemy się dodatkowo dealerem polskiego producenta Fabryki Lin i Drutów Drumet, z siedzibą we Włocławku. Najwyższa jakość, którą potwierdza eksport wyrobów na wszystkie światowe rynki, gwarantuje nam spełnienie Państwa oczekiwań i wymagań. Nasz kolejny Partner na pewno pozwoli nam na większą płynność obrotu towarowego, co w obecnej sytuacji na rynku z pewnością pomoże nam w szybkich dostawach dla naszych klientów na dotychczasowych zasadach tzn. bezpośrednio z magazynu. Naszym dodatkowym atutem będzie posiadanie na stanie magazynowym lin do wind i dźwigów, których marka jest już bardzo dobrze znana.

 

 

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi lub prześlij zapytanie.

Kontakt